Шофьор Самолетообслужваща Техника - станция летище София

Goldair Handling is a leading supplier of ground handling services in South East Europe. Goldair Handling is offering full range of passenger, ramp, aircraft, cargo and mail services. Goldair Handling also provides representation of airlines, flights supervision, crew administration, as well as VIP, executive aviation and airport’s lounge services.

Голдеър Хендлинг България е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа. За станция – Летище София търсим динамични и мотивирани служители за позицията:

Шофьор Самолето-обслужваща Техника - станция летище София

Основни задължения и отговорности:

  • Управлява всякакъв вид самолето-обслужваща техника - транспортно МПС, пътническа стълба, лифтов автомобил, самолетен влекач, автомобил за вода и WC/D-icing автомобил, автомобил с УВЗ, ел. и мотовлекач, товарен повдигач;

  • Спазва изискванията за здраве и безопасност, противопожарна безопасност, правилата за движение и безопасност в района на летището.

Вашият профил:

  • Валидна шофьорска книжка – категории D;

  • Чисто съдебно досие;

  • Желание за работа на перон при всякакви атмосферни условия;

  • Удостоверение за правоспособност за управление на електрокар- може да бъде представено и след започване на работа;

  • Ентусиазирана и позитивна личност.

Ние предлагаме:

  • Престижна работа на летище София;

  • Трудов договор с пълни осигуровки;

  • Месечна заплата чиста сума за получаване 1 400 лева, възможност за допълнителни бонуси;

  • Работа на график съобразен с полетното разписание, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);

  • 20 дни платен отпуск;

  • Пълно обучение; Опит в международна компания с високи професионални стандарти;

  • Паркинг на летище София; застраховка трудова злополука;

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;

  • Постоянна и дългосрочна работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни.

Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери