ШОФЬОР - РАЗНОСНА ТЪРГОВИЯ

Бета 12 Иванови ЕООД е постоянно разрастваща се българска компания, която е лидер в дистрибуцията, логистиката и маркетинга на бързооборотни хранителни стоки. Компанията е официален дистрибутор и представител на редица утвърдени призводители. Целия автопарк на компанията е подменен с чисто нови автомобили. Работим директно в 170 населени места. Имаме складове в София, Пловдив, Варна, Стара Загора и Хасково.https://www.youtube.com/watch?v=6KcjL5V9pqk

Бета 12 Иванови ЕООД е постоянно разрастваща се българска компания, която е лидер в дистрибуцията и логистиката на бързооборотни хранителни стоки. Компанията е официален дистрибутор и представител на редица утвърдени призводители. Целия автопарк на компанията е подменен с чисто нови автомобили през 2018 год.
Ние предлагаме на всички наши служители:
- Нов автомобил (бус) Фиат Дукато / Ситроен Джъмпер 2018 - 2019 год;
- Постоянна и сигурна работа на трудов договор във фирма Бета 12 Иванови ЕООД;
- Заплащане винаги на време;
- Постоянна и сигурна работа;
- Коректност и добро отношение;
- Заплащане на пътни разходи;
- Мотивиращо възнаграждение;
- Обучение за стоката;
- Обучение за маршрута;
- Финансови бонуси;
Изисквания от кандидатите:
- Активен шофьор;
- Чиста шофьорка книжка;
- Желание за работа в динамична среда;
- Точност и коректност;
- Добри организационни умения;
- Организираност;
- Опит на подобна позиция е задължителен.
Задължения към нашите служители за позиция "шофьор":
- Отговорност към предоставения автомобил (микробус);
- Умения и отговорност за боравене с пари;
- Любезна доставка до нашите клиенти по предварително подготвени заявки от нашите търговци, като се следва график и маршрут за доставка в определен район;
- Поддръжка на добри отношения с клиентите и колегите;
- Отговорност към предаването на фактурите и стоковите разписки, придружаващи стоката на клиентите.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Данните, предоставени от кандидатите, за защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

June 10th, 2022

Пловдив

Шофьори, Куриери