Шофьор

ОПИСАНИЕ:Фирма търси шофьори на микробус за разнос на хранителни продукти в град София и региона.Склада се намира в Люлин 1 бул. ЕВРОПА 138
ИЗИСКВАНИЯ:
-завършено средно образование;
-шофьорска книжка-кат В;
-работа с документи - фактури, партидни листа и др.
-енергичен,позитивен и отговорен към трудовите си задължения, учтив с клиентите;
-СТАЖ НА ПОДОБНА ПОЗИЦИЯ МИНИМУМ 3 ГОДИНИ
ОТГОВОРНОСТИ:
-участва в подготовката на заявкте, товаренето и подреждането на стоките, извършва доставки до клиенти на фирмата;
-доставя стока до клиенти по предварително подготвени заявки, като следва график и маршрут за доставка в определен район;
-отговаря за навременното извършване на доставките;
-извършва товаро-разтоварна дейност;
-отговаря материално за стоките, които са му поверени;
-носи пълна отговорност за поверените му транспортни средства.
Ние Предлагаме:
- Мотивиращо възнаграждение покачващо се спрямо отговорностите
- Отлични условия на труд;
- Работа в млад и амбициозен екип.
- Възможност за професионално развитие;
- Фирмено обучение;
-.ЩЕ БЪДАТ РАЗГЛЕЖДАНИ КАНДИДАТИ САМО ОТГОВАРЯЩИ НА УСЛОВИЯТА
- Работно време от понеделник до пътък ,Събота от 6:00 заплата плюс осигуровки
ИЗПРАТЕНИТЕ ОТ ВАС ДОКУМЕНТИ ЩЕ БЪДАТ РАЗГЛЕДАНИ ПРИ ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ,СЪГЛАСНО ЗЗЛД

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби