ШОФЬОР ОБЩ РАБОТНИК

Няма описание

Печатница "Пасат Прес" ЕООД - Варна - обявява следната работна позиция:
Работата на тази позиция включва:
• Подготвянето на палетни и колетни претки за спедиция
• Извършването на разнос на материали с лек товарен автомобил
• Довършването на полиграфически изделия от хартия
Фирмата предлага:
• Добро възнаграждение с включен социален пакет
• Служебен автомобил
• Условия за работа и развитие в областта
• Работа в екип с дългогодишен опит в сферата на полиграфията
Задължения и отговорности на служителя:
• Спазва правилата за безопасност и хигиена на труда
• Изпълнява инструкциите на началникът производство
• Грижи се за предоставената материална база и автомобил
• Изпълнява работните задачи в поставените срокове
Изисквания:
• Свидетелство за управление на лек автомобил
Моля, изпратете подробна автобиография.
Ще разгледаме кандидатурите конфиденциално и ще се свържем с одобрените за интервю кандидати преди 30. VII. 2022 г.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери