Шофьор на автобус (Сезонна заетост май- октомври)

Суиспорт България АД е част от Swissport International Ltd., която предоставя наземни услуги за около 230 милиона пътника и 4,1 милиона тона карго годишно от името на около 835 клиента – компании в авиационния сектор. Със своята работна сила от около 62 000 души персонал Swissport International Ltd. е активна на 280 летища в 48 държави на пет континента и генерира консолидирани оперативни приходи от 2,7 милиарда евро. Суиспорт България АД е фокусирана върху предоставянето на услуги по наземно обслужване, включително обслужване на пътници, обслужване в салоните на летището, перонно обслужване, услуги по размразяване и зареждане на самолети с гориво  на територията на Летище София.

Суиспорт България търси да назначи служител на позицията „Шофьор, автобус” за летище Бургас

Задължения:
Управлява нужното за осъществяване на дейността оборудване и друга подвижна техника;
Съблюдава безопасния превоз на пътниците;
Превозва екипажа на самолета от терминала и обратно;
Изпълнява процедурата по зареждане на водата и източване на тоалетната на самолета;
Поддържа в техническа изправност и добър външен вид наличната техника за наземено обслужване;
Изпълнява и други конкретно поставени от ръководството задачи, свързани с изпълняваната длъжност;

Изисквания:
Свидетелство за управление на МПС – D категория
Готовност за работа на смени съгласно график
Устойчивост при работа в стресова ситуация
Работа в екип и добри комуникативни умения
Способност да работи при неблагоприятни атмосферни условия

Ние предлагаме:
Tрудов договор с пълни осигуровки
Възнаграждение според стандартите на индустрията
Карта за градския транспорт/ карта паркинг на летището
Ваучери за храна
Обучение

Ако намирате нашето предложение за интерсно и отговарящо на вашите професионални цели за развитие, моля изпратете Вашата автобиография. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат покани на интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Шофьори, Куриери