Шофьор Куриер

Няма описание

Търговско представителство Meсалски Б.С.41 ЕООД на франчайз към фирма Спиди АД търси да назначи шофьор куриер за район в жк.Студенски град и жк.Дианабад в гр. София в малък район.
Задължения:
• Доставя и приема пратки на и от адреса на клиенти в района;
• Работи с финансови средства, фактури и касов апарат;
• Участва в дейности по приемането и предаването на пратките в офиса на разпределителния център
Изисквания:
• Средно образование;
• Шофьорска книжка кат. В;
• Чисто съдебно досие;
• Способност за ефективна работа в динамична среда;
• Комуникативност и умения за работа с клиенти;
• Умения за работа в екип;
• Дисциплинираност и отговорност - предишен опит, свързан с работа с доставки и куриерски услуги, ще се разглежда като предимство.
Фирмата предлага:
• Трудов договор, съгласно изискванията на българското законодателство;
• Възнаграждение, обвързано с резултатите от работата, включващо:
- Основна работна заплата – 1200-1800 лв.
- Месечна индивидуална премия в зависимост от резултатите
• Възможност за работа в екип от млади хора
• Възможности за развитие и обучение за заеманата позиция
Необходими документи при кандидатстване:
- Автобиография-СV

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби