ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК НА ПЛОДОВЕ И ЗЕЛЕНЧУЦИ

Няма описание

ХЕПИ ФРЕШ ФУУД ООД е една от водещите фирми в търговията и дистрибуцията на плодове и зеленчуци от България и света. Екипът от вече 15 човека е разпределил работата си на денонощен цикъл и всеки ден изпълнява заявки за своите клиенти - търговски обекти и заведения за обществено хранене. Във връзка с разширяването на фирмата ни и за да задоволим нуждите на клиентите си от отлично обслужване търсим нови колеги на позицията :
ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК
Задължения:
- Доставя стока от склада ни в София, бул. "Цветан Лазаров" 13 до адрес на клиента в гр. София.
- Грижа за поверения му служебен автомобил
- Грижа за поверената му стока
Изисквания към кандидатите:
- Чувство за отговорност към поставените им задачи и предоставения служебен автомобил
- Шофьорска книжка, категория Б
- Умения за работа в екип
- Опит на подобна позиция не е задължителен
Какво предлагаме ние:
- Работа в млад екип
- Трудов договор, съгласно действащото законодателство
- Дългосрочност и корекност
Допълнителни придобивки:
- Специални цени и отстъпки за служителите на фирмата и семействата им
- Паричен бонус на шестмесечие
- Допълнително здравно осигуряване
Месечна заплата – 1500.00 лв. - 1600.00 лв нето
Очакваме Вашите автобиографии с актуални снимки.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените от нас кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.
Назначения кандидат ще сключи договор с фирма ХЕПИ ФРЕШ ФУУД ООД

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери