Шофьор доставчик

Няма описание

ФЛОРИЯН ООД е фирма, чиято основна дейност обхваща търговията със семена за зеленчуци, цветя, билки и подправки, както и с материали и консумативи за любителското градинараство и селското стопанство.

Във връзка с увеличаването обема на работа, ФЛОРИЯН ООД търси нов член на нашия екип - Шофьор доставчик

Основни задължения и отговорности:

  • Да извършва доставка на вече заявени стоки;

  • Да обслужва и поддържа вече изградената мрежа от клиенти;

  • Да разширява мрежата от клиенти;

  • Да участва в товаро-разтоварните дейности и подреждането на стоката;

  • Да има има възможност за пътуване, командировки и нощувки извън района;

  • Да отговаря за правилното отчитане на продажбите.

Изисквания:

  • Средно образование;

  • Добри комуникативни умения;

  • Умение за работа в екип и динамична среда;

  • Шофьорска книжка - категория В;

  • Минимум 2 години опит в сферата;

  • Кандидатът трябва да бъде отговорен, организиран и креативен;

  • Носи отговорност за установени липси на стоки и материали в склада.

  • Сигнализира своевременно при възникнали казуси.

  • Лоялност и конфиденциалност към работодателя и поверената информация;

Ние предлагаме:

  • Работа в динамично развиваща се и перспективна компания;

  • Трудов договор;

  • Коректност;

  • Възможност за развитите и възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

  • Стимулираща работна атмосфера.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV с актуална снимка.

Кандидатури без снимка няма да бъдат разглеждани. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Предварителното явяване на място анулира кандидатурата.

Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с цел нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

June 10th, 2022

Пловдив

Търговия и Продажби