Университетска многопрофилна болница за активно лечение Дева Мария ЕООД logo

Служител в отдел Финансов контрол

Няма описание

ОБЯВА
за позиция „Служител в отдел Финансов контрол“
Университетска многопрофилна болница за активно лечение „Дева Мария“ ЕООД гр. Бургас търси да назначи служител на позицията „Служител в отдел Финансов контрол“.
Основни изисквания:
- Висше икономическо образование - специалност „Счетоводство и контрол“, „Финансов контрол“; "Финанси"
- Умение за работа в екип, етичност, лоялност, комуникативност, организираност, професионализъм;
-Професионален опит – не по-малко от 1 година трудов стаж по специалността.
Функции и отговорности:
- Осъществява финансовия контрол в предприятието.
- Извършва предварителна и последваща проверка на основанията за поемане на парични или стоково - материални задължения и извършване на разходи от предприятието.
- Съставя актовете за наличност в каса, склад и други материално-отчетнически длъжности в присъствието на материално- отговорното лице.
- Дава становище по всички финансови въпроси на ръководството на предприятието.
- Отразява точно и обективно резултатите от контролната дейност.
-Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
Ние предлагаме:
* отлично възнаграждение;
* въвеждащо обучение;
* възможност за професионална реализация и развитие;
* трудов договор.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Месторабота: гр. Бургас, кв. Ветрен, Университетска болница „Дева Мария“.
„Университетска многопрофилна болница за активно лечение Дева Мария" ЕООД, ЕИК BG 200800019, е администратор на лични данни, вписан в КЗЛД. При кандидатстване за позицията, Вие доброволно предоставяте Вашите личните данни и ние ще ги обработваме за следните цели: подбор на кандидати за тази позиция; подбор на кандидати за бъдещи позиции, настъпващи в рамките на следващите 6 месеца , освен ако изрично не заявите вашето несъгласие; свързване с кандидати във връзка със целите на подбора и проучване на пазара на труда; подписване на трудов или друг вид договор. Личните данни, предоставени за тези цели, ще бъдат съхранявани за срок до 6 месеца. Имате право да поискате изтриване, коригиране или блокиране на личните данни, ако обработването им не отговаря на изискванията на действащото законодателство или надхвърля посочените цели.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности