СЛУЖИТЕЛ СКЛАД

Няма описание

АУТО ПРО БЪЛГАРИЯ ООД е амбициозна компания, развиваща дейност в сферата на търговията с резервни части, масла и консумативи за леки и лекотоварни автомобили и тежка техника.
За нуждите на своя обект в гр.Плевен АУТО ПРО БЪЛГАРИЯ ООД търси Служител Склад.
Отговорности:
- Управление на процеса по закупуване, продажба и съхранение на авточасти;
- Стокова отчетност;
- Участие в цялостната организация на работата на обекта;
- Познаване номенклатурата на предлаганите стоки;
- Работа със специализиран софтуер.
Изисквания:
- Опит в областта на продажбите на авточасти - ПРЕДИМСТВО!;
- Компютърна грамотност – MS Office, Internet;
- Умение за работа в екип;
- Отлична комуникативност и отговорност;
- Желание за професионално развитие;
- Шофьорска книжка.
Предлагаме:
- Работа и развитие в млад и амбициозен екип;
- Възможност за професионално развитие;
- Добро заплащане обвързано с преките резултати;
Моля, изпращайте актуална автобиография и снимка
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Плевен

Шофьори, Куриери