Служител резервации и продажби

Sixt rent a car е водеща международна компания за коли под наем с над 100 годишна история и мрежа в повече от 118 държави. Компанията е на българския пазар от 2003 г. с офиси на всички летища и големи градове в България. Услугите, които Sixt rent a car Bulgaria предлага на своите клиенти са:- коли под наем;- луксозни автомобили с шофьор;- оперативен лизинг;- продажба на употребявани автомобили;- резервации за България и чужбина;Sixt се гордее с превъзходното си обслужване и разнообразието от предлагани автомобили за всички свои клиенти.

SIXT е водеща международна компания за мобилни услуги с над 100 годишна история и мрежа в повече от 100 държави. Компанията е на българския пазар от 2003 г. с офиси на всички летища и големи градове в България. Услугите, които SIXT Bulgaria предлага на своите клиенти са Коли под наем, Автомобили с шофьор, Оперативен лизинг, Резервации за чужбина и Продажба на употребявани автомобили.
SIXT се гордее с превъзходното си обслужване и разнообразието от предлагани автомобили за всички свои клиенти.
Във връзка с развитие на дейността в гр. София търсим да назначим Служител резервации и продажби.
Основни отговорности на служител резервации и продажби:
- Директен контакт с клиентите на SIXT както по телефон/имейл, така и на живо.
- Предоставя най-високо ниво на обслужване, спазвайки корпоративни стандарти.
- Обработва запитвания и резервации за крайни клиенти и туристически агенции.
- Работи с онлайн резервационнa системa, MS office продукти (Outlook, Excel, Word, etc.), платформи за разплащания, система за счетоводство, CRM (Customer relationship management).
- Сключва договори за отдаване на автомобили под наем.
- Приема автомобили, които се връщат от наем и извършва първоначален оглед.
- Извършва административни и други офис дейностти през работния процес.
- Издава първични счетоводни документи и следи за насрещни плащания.
Изисквания към успешния кандидат:
- Вие сте позитивна и енергична личност.
- Имате отлични познания по английски език, които ви позволяват да сте блестящ/а в
писмената и вербална комуникацията.
- Предимство е (но не е задължително) опит в сферата на обслужване на клиенти близка до дейността автомобили под наем (напр. директни продажби, хотелиерство, телекомуникационни компании и др.)
- Харесвате работата с хора от цял свят и сте фокусиран/а върху обслужване на клиенти.
- Ориентиран/а сте към продажбите и имате уверено поведение.
- Притежавате шофьорска книжка кат. „B“.
- Имате добра компютърна грамотност и опит с MS office продукти (Outlook, Excel, Word, etc.)
Защо SIXT пред останалите в бранша?
Ние Ви предлагаме:
- Много добро месечно възнаграждение.
- Атрактивен и прозрачен ежемесечен бонус обвързан с % от продажбите.
- Модерен офис с отлична градска локация.
- Работа при стандатен работен график от понеделник до петък; 09:00 - 18:00 ч.
- Опит във водеща международна компания в бранша Автомобили под наем.
- Обучения по световни стандарти.
- Възможност за професионално развитие.
*Моля изпратете ни автобиография, придружена с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност.
Само кандидатите, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Заповядайте и станете част от голямото семейство на Сикст!

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби