СЛУЖИТЕЛ ЛОГИСТИКА

Няма описание

За нуждите на нашата компания, лидер в търговията с обувки на едро и дребно, търсим да назначим Служител Логистика за складовата ни база, намираща се в с. Мировяне.
Описание и Изисквания:
- Коректен и прецизен при изпълнение на служебните задължения;
- Организиран, подреден, лоялен;
- Опит в управлението на складови запаси;
- Владеене на Excel;
- Висока степен на организираност и инициативност ,способност за работа под напрежение;
- Умение за работа в екип и решаване на проблеми;
- Организационни и комуникативни умения;
- Предимство е опитът на подобна позиция;
Основни задължения:
- Планиране, организиране и подпомагане на дейността във фирмените складове;
- Координиране и проверка на доставки;
- Упражнява контрол по приемането, съхранението, товаренето и транспортирането на стоката.
Ние ви предлагаме:
-Дългосрочна заетост;
-Постоянен трудов договор на пълен работен ден от 08:00 до 17:00 часа;
-Работа в млад екип;
-Добра работна атмосфера
-Осигурен безплатен служебен транспорт от Централна ЖП Гара, София до с. Мировяне
Ако нашата обява представлява интерес за Вас можете да кандидатствате с автобиография като натиснете бутона "Кандидатствай по тази позиция".

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности