Служител човешки ресурси

Няма описание

ФИРМА МОСТ МЕДИА ЕООД ТЪРСИ ЗА СВОЯ ЕКИП "Служител човешки ресурси"
І. Изисквания и умения за заемане на длъжността:
- Средно специално или висше образование - икономическa специалност;
- Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
- Отлични комуникативни умения и работа в екип;
- Отлично познаване на действащото трудово и осигурително законодателство;
- Аналитичност, коректност, отговорно отношение към работата.
- Опит в работата с програмен продукт HRM-Бизнессофт ще се счита за предимство.
ІІ. ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ.
- Създава и следи за изрядността на трудовите досиета на работниците и служителите в компанията;
- Изготвя трудови договори, допълнителни споразумения, длъжностни характеристики и заповеди за прекратяване на трудово правоотношение с работниците и служителите;
- Отговаря за дейността по поддържане и архивиране на трудови досиета на служителите;
- Оформя документите за отпуски /молби и заповеди/;
- Приема и обработва болнични листове;
- Обработвате, изчислявате и цялостно администрирате трудови възнаграждения;
- Изготвяте ведомости и рекапитулации за заплати и подава Декларации 1 и 6;
- Изготвя графици, присъствени форми за месеца
- Контактува със служители на компанията, при нужда с данъчни, осигурителни, и др. институции;
- При необходимост, подготвяте документи за НОИ, Инспекция по труда и др.;
III. Фирмата предлага:
- Отлични условия на труд
- 5 дневна раб. седмица
- Коректни трудови взаимоотношения
Тел. за контакт: Детелина Паскова / 0885849777

June 10th, 2022

Козлодуй

Административни, Офис и Бизнес дейности