18.07.22

Шлосер

Основана през 1992 г. "БЛАЗЕР ГРУП ГАБРОВО" ЕООД е доставчик за световноизвестните и водещи марки Blaser, Mauser, Sauer и SigSauer, фирмата е производител в премиум сегмент. Осигуряваме устойчив процес за повишаване на качеството. Обогатяваме непрекъснато познанията и уменията си. Ефективно създаваме добавена стойност. Откриваме нови възможности за увеличаване на производителността.Чрез дългосрочната ориентация на фирмата се гарантират работните места и се създават нови.В тясно сътрудничество с училища и университети желаем да поощряваме обмена на знания и да подпомагаме ефективното обучение на ученици и студенти.За нас е важно, заедно с предприятия от града да продължим да реализираме успешно нови проекти и да поддържаме надеждни партньорства. Имаме готовност за съвместна работа с града и общината за осъществяване на инициативи, стимулиращи икономиката.

“Блазер Груп Габрово” ЕООД, основана през 1992 г. в Габрово, е дъщерна фирма на Blaser Group GmbH в Исни, Германия. Заедно с производителите Blaser, Sauer & Sohn, Mauser и SIG SAUER, тя е част от L&O Холдинг със седалище в Емсдетен, Германия. Предприятието произвежда и обработва компоненти за ловни оръжия, въздушни оръжия и прецизни спортни пистолети в премиум сегмент.
Благодарение на опита, придобит от над 20 години производствена дейност, и на екипа ни от професионалисти, приемаме и преодоляваме нови предизвикателства. Високите изисквания за качество и прецизност са предпоставка и същевременно основа и гарант за дългосрочното развитие на фирма “Блазер Груп Габрово” ЕООД.
Във връзка с разширяване на производството търсим да назначим:
Шлосер
Основни отговорности:
• Пилене на метални детайли
• Шлайфане на метални повърхнини
• Работа с ръчна механична преса
• Работа с бластираща машина
• Поддържане изрядност и чистота на работното си място
Компанията предлага:
• Конкурентно възнаграждение
• Бонуси
• Организиран транспорт
• Работно облекло
• Ваучери за храна
• Допълнителна застраховка
• Дългосрочност и коректно отношение
• Здравословни и безопасни условия на труд
• Възможност за допълнителна квалификация и професионално развитие
Изисквания:
• Средно/средно техническо образование
• Енергичност и мотивация за постигане на резултати
• Умения за работа в екип
• Отговорност към поставените задачи
При проявен интерес, моля, изпратете Вашата актуална автобиография.
С изпращане на кандидатурата си Вие доброволно се съгласявате личните Ви данни да бъдат събирани и обработвани от „Блазер Груп Габрово“ ЕООД за целите на подбора и назначаването на персонал и при спазване на императивните изисквания на българското и европейското законодателство.
Информацията, която предоставяте, е поверителна и ще бъде разглеждана според ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Габрово

Административни, Офис и Бизнес дейности