Шлосер

От 1971 GSTech е надежден и компетентен доставчик на машинно обработени и тествани за плътност алуминиеви отливки. След десетилетия опит в областта на заваряване на алуминий в комбинация с последваща обработка на отлетите продукти, GSTech предлага на клиенти си редица възможности, технически и икономически Ние предлагаме широка гама от възможности свързани с процесите леене, ЦПУ обработка и термична обработка, МИГ; ВИГ заваряване на цветни метали. Това позволява на нашите клиенти широк спектър на избор, съобразен с техническата и икономическата спецификация на продукта: Леене във пясъчни форми до 250 кг за отливка. Кокилно леене/ Гравитационно леене до 150 кг за отливка. Леене под налягане до 1000 Т.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• поддръжка на форми за отливане
• ремонт на форми за отливане
• подготовка на кокили за работа
• организиране на планови ремонти
• Умения за работа с ръчни, електрически и пневматични инструменти
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Опит на позиция шлосер
• Способност за постигане на резултати в изключително интензивна работна среда
• Желание за работа
• Опит на подобна длъжност е предимство!
ПРЕДЛАГАНИ УСЛОВИЯ НА РАБОТА:
• Работа в утвърдена международна компания
• Трудов договор и пълни социални осигуровки
• Работа в млад, сплотен и мотивиран екип
• Вътрешно-фирмено обучение
• Конкурентно заплащане и бонуси при постигнати резултати (над средното за региона)
ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете:
- Подробна автобиография

June 10th, 2022

Пловдив

Производство