Складови работници

Няма описание

Като лидер в търговията с плочки,обзавеждане за баня и строителни материали Мар Маг ИТИ ЕООД винаги се е стремял да осигури отлично обслужване на своите клиенти и да предостави идеалните условия за работа на своите служители. Във връзка с това бихме искали да разширим своя екип от складови работници за складовата ни база и шоурум в София, бул. Никола Петков 69.
Вашите задължения ,като складов работник:
- Разтоварване на стока.
- Подреждане и поддържане на складовите наличности.
- Ревизиране на наличностите;
- Групиране и окомплектоване заявените от магазините и клиентите стоки посредством складова техника
- Проверяване целостта на опаковките на стоката
- Проверява количеството и качеството на стоките при доставки.
- Добро познаване на номенклатурата материали и стоки
- Поддържане на ред и хигиена на повереното работно място
- Спазване правилата за здравословни и безопасни условия на труд
- Спазване на вътрешно-фирмените правила и колегиалност;
- Подпомагане цялостния работен процес;
Нашите изисквания към вас :
- Предишен опит в работа с мотокар/електрокар – ще се счита за предимство
- Отговорно отношение към поставените задачи
- Лоялност към работодателя
- Средно образование
Нашите задължения и предложения към вас:
- Работа в престижна компания;
- Трудов договор, осигуровки и дългосрочна заетост;
- Пълен работен ден
- Сигурно и редовно заплащане обвързано с фирмените резултати;
- Мотивираща бонусна схема.
- Обучения;
- Отстъпка за персонала при пазаруване в магазините на Мар Маг ИТИ
- Осигурено работно облекло
Кандидатурите Ви ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност. Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия или бъдещ подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни и при всички случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица. Изпращайки кандидатурата си, Вие потвърждавате, че сте уведомени и предоставяте съгласието си за обработване на личните Ви данни за целите на подбора.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби