Складов служител (пикър) - Казичене

Хави Логистикс е американска компания, основана през 70-те години на 20 век като ексклузивен логистичен партньор на най-голямата верига за бързо хранене в света - Mc Donalds.  Понастоящем компанията е глобална, има клонове в над 50 държави по света като се стреми да поддържа изключително висок стандарт в оптимизирането и управлението на веригите на доставка за различни международни клиенти.  В България Хави Логистикс също е основен логистичен партньор на световни и европейски брандове като Mc Donalds, OMV, Billa и други. Хави осъществява 4 PL услуги и отговаря за цялостния логистичен процес: снабдяване, складиране, дистрибуция и транспорт на продуктите, които се използват в ресторантите и магазините на партньорските вериги.

ХАВИ е глобална, базирана в САЩ компания, фокусирана върху иновации, оптимизиране и управление на веригите за доставки на водещи марки. HAVI присъства в България повече от 20 години в партньорство с най-голямата верига заведения за бързо хранене и водещата верига бензиностанции в страната.
В ХАВИ вярваме, че пробивните идеи идват от необикновени хора. А да сме необикновени, ние се нуждаем от свободата да бъдем възможно най-истински себе си. В ХАВИ ценим автентичността и приемането на всички хора.
Когато работите в ХАВИ, имате шанса да оставите своя личен отпечатък и да придадете уникален облик на тази бързоразвиваща се компания, да бъдете част от екип и работа, които носят смисъл, добавена стойност и мотивация да продължаваме напред всеки ден. А това означава, че не нашият глобален отпечатък e Вашият личен отпечатък.
Търсим да назначим енергични и мотивирани личности за работа в отдел „Склад“ в Казичене, София.
Вашите отговорности:
• Работа в закрит склад на дневни смени от понеделник по петък.
• Изпълнява поставените задачи от прекия ръководител относно пикинг, комисиониране и заготвяне на заявки.
• По време на смяна, спазва стриктно принципа на FEFO.
• Спазва правилата на Компанията за вътрешен ред и хигиена в склада, безопасност на труда и противопожарна безопасност за смяната си.
Ние предлагаме:
• Постоянен трудов договор и осигуровки изцяло по закон
• Адекватно месечно възнаграждение и бонуси на база постигнати резултати
• Ваучери за храна
• Ваучери за рожден ден и други празници
• Допълнително здравно осигуряване, Застраховка „Живот“ и Временна неработоспособност
• Лични предпазни средства
Изисквания:
• Средно образование
• 1 година професионален опит в складово стопанство
• Умение за управление на високоповдигач е предимство
• Умения за ефективна работа в екип, инициативност и стремеж за постигане на високи резултати
Месторабота: Казичене, гр. София.
Ако желаете да приемете това предизвикателство и да станете част от нашия екип, изпратете актуална автобиография със снимка.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери