СКЛАДОВ СЛУЖИТЕЛ

Булсатком е най-големият разпространител в България на телевизионно и мултимедийно съдържание. Над 2 000 000 българи от 700 000 домакинства в страната и чужбина достъпват услугата на Булсатком чрез андроид TV, устройства за интерактивна телевизия, приложения и сателитни приемници.Комбинираното портфолио с услуги за оптичен високо-скоростен интернет ни позиционира сред най-големите 3 компании за широколентов достъп в страната с над 170 000 клиенти.Съществуваме, за да информираме, свързваме и забавляваме клиентите си, чрез разпространение на мултимедийно съдържание!

Складов служител
„Булсатком” ЕООД е сред най-динамично развиващите се компании на българския телекомуникационен пазар. Освен утвърден доставчик на цифрова телевизия в последните години разширихме портфолиото си с IPTV, оптичен и мобилен интернет.
Във връзка с дейността в Дирекция „Снабдяване и логистика“ обявяваме свободна позиция за хора с желание за професионално развитие, за длъжността „Складов служител“ за град София.
Основни задължения:
• Извършва цялостна дейност по приемане, съхраняване и предаване на стоки и материали от склада;
• Оформя по надлежен ред необходимите документи;
• Извършва контрол, относно количеството и качеството на постъпващите в склада стоки и материали;
• Обслужва постъпили заявки, чрез вътрешните системи и програми на компанията;
• Обработва постъпилите заявки по електронна поща, вътрешни системи и телефон.
Успешните кандидати притежават:
• Умения за приоритизиране на задачи и управление на време;
• Умения за работа в екип и колегиалност;
• Прецизност, внимание към детайла;
• Умения за работа със складова програма и потребителски операционни системи – Windows OS,MS Office ;
• Актуална шофьорска книжка;
• Предишен опит на подобна позиция и опит се счита за предимство.
Какво предлагаме:
• Възможност да се присъедините към един от най-големите работодатели в България;
• Фирмено обучение;
• Интересна и предизвикателна работа като част от добре интегриран и динамичен екип;
• Трудов договор и спазване на всички изисквания по кодекса на труда;
• Отлични възможности за реализация и развитие.
Очакваме Вашата автобиография и снимка. Моля, посочвайте актуален адрес.
Вашата кандидатура ще бъде разгледана конфиденциално, при спазване на изискванията на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

June 10th, 2022

София

Ремонтни и Монтажни дейности