Складов служител

+++Работното място се намира в ул. Илиенско шосе, 8 +++
БГ Машини ЕООД е млада и развиваща се компания. Основната ни дейност е с онлайн продажба на строително оборудване, електро инструменти, градинска техника, различни видове помпи, заваръчна техника, сервизно оборудване, генератори и др.
Отговорности
- приема и подрежда в склада стоката;
- oкомплектова поръчки;
- следи вътрешните и външните доставки на стоки;
- поддържа ред и чистота в склада.
Изисквания и необходими умения
- опит като складов работник или на сходна длъжност;
- компютърна грамотност;
- шофьорска книжка;
- добре организиран, подреден, отговорен и лоялен човек, да търси дългосрочно партньорство;
Ние Ви предлагаме
- постоянна работа в стабилна и утвърдена компания;
- петдневна работна седмица - от понеделник до петък, осемчасов работен ден;
- сплотен и приятелски настроен екип;
- много добро заплащане;
- коректно отношение;
Ако в търсения профил сте открили себе си и това е работата, която ви харесва,
моля изпратете CV на български език.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби