СКЛАДОВ РАБОТНИК – ЗАРЕЖДАНЕ НА ПРОИЗВОДСТВО С МАТЕРИАЛИ

"Макском" ЕООД е един от най-големите производители на велосипеди в Източна Европа. От създаването на компанията през 1996 година, непрекъснато развиваме и разширяваме своя бизнес. През 2001 година отбелязваме първия износ на велосипеди собствено производство за страните от ЕС, а от тогава над 95% от цялата продукция на дружеството намира своята реализация имено на тези пазари. Днес, Макском ЕООД е част от холдинга MAXEUROPE, с производственo-складова база разположена на 40 000 кв.м. застроена площ и капацитет от над 400 000 велосипеда годишно. Успяхме да постигнем това, благодарение на устойчива политика насочена към непрекъснати инвестиции в развойна дейност и човешки ресурси. Това ни дава възможност да постигнем бързина, надеждност, гъвкавост и постоянно качество.Правим всичко това с ясната визия да насърчаваме радост от движението и едно по-добро и отговорно отношение към природата. Затова сме си поставили и мисията непрекъснато да подобряваме управлението на всички процеси в нашата компания и с нашите партньори, за да надхвърлим очакванията на нашите клиенти и средата, в която работим.

София

Макском” ЕООД е сред най-големите производители на велосипеди в България и Източна Европа. Използваните технологии и оборудване, както и високото качество на произвежданата продукция ни осигуряват отлична конкурентоспособност и стабилни позиции на международния пазар в ЕС. Дружеството е носител на редица награди, сред които са „Награда за значими постижения в бизнеса - международно признание в леката промишленост”, „Награда за екологични инициативи” и „Най-добър работодател на годината – 2020”.Във връзка с разрастване на дейността и разширяване на производство на електрически велосипеди набираме
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Работа със складови документи;
• Комисиониране/Събиране на стоки;
• Работа с транспалетна количка;
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА:
• Средно образование;
• Умение за работа в екип;
• Отговорност и точност при изпълнение на задачите.
ПРЕДИМСТВО ПРИ КАНДИДАТСТВАНЕ ЩЕ БЪДЕ:
• Умение за работа с баркод скенер;
• Предишен опит в складови процеси.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Сигурност и стабилност;
• Допълнителна здравна застраховка;
• Редовна смяна, пет дневна работна седмица, 8 часа продължителност;
• Осигурен служебен транспорт и паркинг за лични автомобили;
• Коректно и редовно заплащане. Пълно осигуряване върху реалното възнаграждение;
1100лв. – основно възнаграждение
300лв. – бонус ангажираност /присъствен/
200лв. – ваучери за храна
• Отлични условия на труд – места за хранене, прясно приготвена храна, барче, външен и вътрешен кът за почивка, работно облекло и др.;
• Възможност да се развивате и израствате в компания с високи стандарти на работа и международен пазар.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Предоставените данни са лични по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

June 10th, 2022

Пловдив

Производство