Складов работник в Логистичен склад

Фирма „Мира-Н-Н.Василева” е водещ вносител на разнообразна гама продукти за дома, професионално хотелско и ресторантско оборудване и др.
Ние търсим отговорен и мотивиран човек за длъжността.
СКЛАДОВ РАБОТНИК
ИЗИСКВАНИЯ:
- Средно образованиe;
- Много добри организационни умения, отговорност към поставените задачи, работа в екип;
- Учтивост и коректно отношение към клиентите на фирмата.
ОТГОВОРНОСТИ:
- Приемане и издаване на стоки;
- Извършване на товаро-разтоварна дейност;
- Спазва необходимите условия за безопасност на труда.
Компанията предлага:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Работа в млад и динамичен екип.
Ако сте ориентирани към резултата и за вас постигането на поставените ви цели е не само предизвикателство, но и удоволствие и имате желание да станете част от екипа на Мира-Н, тогава ще се радваме да се срещнем с Вас.
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Изпращайте своята автобиография с приложена актуална снимка. Предоставените от вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Очакваме кандидатурата ви!

June 10th, 2022

Севлиево

Търговия и Продажби