СКЛАДОВ РАБОТНИК - КАЗИЧЕНЕ

Няма описание

"Фреш Лоджик" е обещаваща българска компания, част от международен холдинг, предлагаща първокласни решения за управление на студената логистична верига. За офисa си в кв. Казичене компанията търси да назначи:
СКЛАДОВ РАБОТНИК - БАЗА КАЗИЧЕНЕ
Какво Ви предлагаме:
- Сигурна и дългосрочна работа;
- Трудов договор;
- Отлично възнаграждение;
- Коректност при заплащане;
- 8-часов работен ден, 5-дневна работна седмица;
- Работно облекло.
Задължения:
- На база на заявки комплектова и подготвя стоки за експедиция;
- Извърша товаро-разтоварна дейност ръчно и с транспалетни колички;
- Извършва палетизиране и стречоване на стоки и товари;
- Познава съхраняваните в складовата база артикули.
Нашите изисквания:
- Основно образование;
- Трудовият опит в складова база ще се счита предимство;
- Умения за работа в екип и работа под напрежение, внимание към детайла.
При проявен интерес, моля, изпратете Вашaтa автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери