Сервизен техник

+++Работното място се намира в кв. Враждебна+++
БГ Машини ЕООД е компания занимаващи се с онлайн продажба на строително оборудване, електро инструменти, градинска техника, различни видове помпи, заваръчна техника, сервизно оборудване, генератори и др. За нуждите на компанията търсим да назначим сервизен техник
Отговорности:
• Извършва диагностика, поддръжка и ремонт на машините и електроинструментите предлагани от фирмата;
• Отговаря за ефективното и качествено извършване на ремонтните дейности;
• Изготвя сервизни протоколи за извършените ремонти;
• Води отчетност за извършената работа;
• Предоставя компетентна техническа информация на клиентите;
• Комуникира с останалите отдели в компанията
Изисквания
• Организираност и прецизност
• Ориентация към клиента
• Стремеж към постоянно развитие на познанията и уменията
• Умения за работа в екип
• Компютърна грамотност
• Опит в сервизното обслужване
• Опит в ремонта на електрически машини и инструменти
• Познания в ДВГ, хидравлика, механика, строителната техника и др.
• Умение за работа под напрежение
Компанията предлага:
• Добро заплащане
• Стандартно работно време от понеделник до петък, от 9:00 ч. до 18:00 ч
• Приятелска и професионална работна среда, сплотен екип;
• Възможност за професионално развитие
• Отлични условия за израстване
• Работа в динамична среда
За да кандидатствате, моля изпратете автобиография и снимка. Всички подадени кандидатури ще бъдат разгледани и ще осъществим контакт само с одобрените за интервю кандидати
На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.
Предоставените от Вас лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби