Сервизен техник

Фирма “МИКРОАК” ЕООД е създадена през 1993 г. Предмет на дейност на дружеството: производство и търговия на конектори, приложими в автомобилната техника, телевизионната и аудио техника, както и на специална инструментална и технологична екипировка, полуфабрикати и други изделия.  Производственият процес за изработване на конектори включва: - Производство на специална инструментална и технологична екипировка;- Щанцоване на основните детайли;- Шприцване на основните детайли;- Монтаж на готовите изделия.

Ботевград

Фирма „Микроак“ ЕООД е производител на конектори, електромеханични компоненти и метални изделия, приложими в автомобилната техника, телевизионната и аудио техника, както и на специална инструментална и технологична екипировка, полуфабрикати и други изделия.
За нуждите на своето производство, търсим да назначим Сервизен техник
Отговорности:
- Следи за правилната работа и поддържа в изправност автоматични и полуавтоматични линии за монтаж на конектори;
- Извършва техническо обслужване, диагностицира и отстранява проблеми в производственото оборудване;
- Оказва съдействие при техническо обслужване и ремонт на роботизирани линии за производство;
- Участва при демонтаж, монтаж, настройка и пускане на нови линии в производството;
- Изготвя необходимите документи и спазва въведените в дружеството правила.
Работно време: Трисменен режим на работа /първа, втора, нощна смяна/.
Месторабота: гр. Ботевград, обл. Софийска.
Изисквания:
- Средно или висше техническо образование;
- Практически опит в областта на внедряване и поддръжка на КИП и А;
- Основни познания по електротехника, електроника, пневматика;
- Работа с технически чертежи.
Предимство:
- Предходен опит като техник поддръжка и познания за функционалността и изискванията за поддръжка на технологичното оборудване;
- Опит за работа със SAP системи;
- Английски език – основни знания и умения.

Фирмата предлага:
- Възможност за придобиване на нови знания, личностно и професионално развитие в утвърдена компания;
- Трудов договор с „Микроак“ ЕООД;
- Дългосрочни и коректни трудови взаимоотношения;
- Работа в млад, енергичен и мотивиран екип от специалисти;
- Въвеждащо обучение;
- Заплата: по споразумение;
- Социални придобивки – ваучери за храна, осигурен транспорт за района на град Ботевград.
Ако предложението ни представлява интерес за Вас, моля изпратете подробна автобиография и други релевантни документи чрез бутона по-долу.
Благодарим предварително за проявения интерес.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия конкурс.

June 10th, 2022

Ботевград

Ремонтни и Монтажни дейности