СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ В ОБСЛУЖВАНЕТО НА МОНТИРАНИТЕ В ПРЕВОЗНИТЕ СРЕДСТВА ТАХОГРАФИ

Няма описание

Дружеството „Трансинвест Груп“ ЕООД търси да назначи за свои сервиз в гр. София „Сервизен специалист в обслужването на монтираните в превозните средства тахографи"
ИЗИСКВАНИЯ:
- Комуникативност и умения за работа в екип;
- Отлична компютърна грамотност MS Office;
- Опит при работата със слаботокови електрически инсталации;
- Възможност за работа в извънработно време;
- Свидетелство за управление на МПС, кат. В;
ПРЕДИМСТВА:
- Висше образование и опит в областта на транспорта;
- Кандидатът да притежава сертификат от завършен курс за обучение на сервизни специалисти в тахографски сервиз;
- Опит в лицензиран сервиз за монтаж, активиране, калибриране и проверка на тахографски системи, монтирани в превозните средства;
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Заверка и настройка на аналогови и дигитални тахографи и скоросто-ограничители, монтирани в превозните средства;
- Архивиране на данни от дигиталните тахографи и картите на водачите;
- Анализ на архивираните цифрово криптирани файлове от дигиталните тахографи и картите на водачите със специализиран софтуер;
- Извършване на административна, отчетна и техническа дейност;
- Осъществяване на комуникация с клиенти на дружеството;
- Ремонт на тахографски системи.
ПРЕДЛАГАМЕ ВИ:
- Работа във високо перспективен сектор на развитие;
- Дългосрочно сътрудничество и професионално развитие;
- Работа с постоянен трудов договор на пълен работен ден с мотивиращо възнаграждение;
- Обучение за придобиване на удостоверение за дигитална компетентност за сервизен специалист в сервиз за тахографски системи;
Ако нашето предложение Ви привлича и нямате необходимия професионален опит на подобна позиция, но сте готови да приемете предизвикателството, моля изпратете Вашето CV, мотивационно писмо и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности