Сервизен инженер / механик

 „СИ ЕМ ЕЛ България“ АД е официален дилър на JCB (Великобритания), световен лидер в производството на строителна, пътна и земекопна техника, както и на дизелови генератори.СИ ЕМ ЕЛ е основана през 2012 г. и за сравнително кратко време зае лидерска позиция сред доставчиците на строителна и земекопна техника в България. За периода от своето основаване до сега, СИ ЕМ ЕЛ е отличена нееднократно с награди от JCB - за най-успешен нов дилър, за изключителен ръст на продажбите, както и за постигане на значителен пазарен дял.За да предложи на клиентите си по-качествено обслужване и сервиз, СИ ЕМ ЕЛ инвестира в развитието на свои специализирани регионални центрове в страната – в градовете София (Централен офис), Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора и Плевен.

СИ ЕМ ЕЛ България АД (CML Bulgaria) – единствен официален представител на JCB (UK) за строителна техника и POWERSCREEN и TEREX WASHING за трошачно-пресевни и миещи инсталации, търси да назначи високо мотивиран специалист на позицията „Сервизен инженер/Сервизен механик“ за гр. София.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Диагностика на неизправности и цялостна техническа поддръжка и ремонт на строителната техника и оборудване.
• Изпитване, контрол, регулиране и подмяна на компоненти, с помощта на различни инструменти и оборудване.
• Посещение на клиенти при необходимост от консултиране и/или отстраняване на повреди и ремонти на закупената техника.
• Изготвяне на доклади за сервизното обслужване и ремонт на продукта.
• Командировки на територията на региона/страната.

ИЗИСКВАНИЯ:
• Подходящо техническо образование (Висше/ Средно образование).
• Професионален опит на подобна длъжност ще се счита за предимство.
• Компютърна грамотност - MS Office.
• Английски език - работно ниво.
• Свидетелство за управление на моторно-превозно средство (МПС).
•Умения за работа в екип.
•Готовност за чести пътувания.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Професионална работна среда
• Възможности за развитие.
• Подкрепа и стимулиране на инициативността.
• Мотивационна система и социални придобивки.

Ако считате, че отговаряте на посочените изисквания и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете Вашата подробна автобиография не по-късно от 27.07.2022г.

June 10th, 2022

София

Търговия и Продажби