СЕРВИТЬОР(СЕРВИТЬОРКА) / WAITER(WAITRESS)

Няма описание

Велико Търново

Ново откриващ се гурме ресторант в бутиков хотел търси сервитьори.
Заведението ще предлага компактно сезонно меню, също така и сервиз за закуска към хотела.
Барът ще разполага с модерни коктейли, които също ще се сменят често.
Разполага с 25 места в ресторанта и 50 места в лятната градина.
ИЗИСКВАНИЯ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организираност, отговорност и дисциплинa
- Умение за работа в екип
- Добри познания в областта на вината
- Осигуряване на високо ниво на обслужване, както и професионализъм
- Спазване на етикет за сервиз
- Висока производствена и лична хигиена на работното си място
- Опит в гурме ресторант ще се счита за предимство
НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖИМ:
• Трудов договор
• Отлична среда на работа сред млади таланти
• Конкурентно и сигурно заплащане
• Възможност за професионално развитие
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, отговаряте на горепосочените изисквания и искате да се развивате в света на гурме ресторантите, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
A new opening fine dining restaurant in a boutique hotel is searching for waiters.
The restaurant will be offering a compact seasonal menu and a service for breakfast for the hotel.
The bar will have modern cocktails, which will also be changing regularly.
It consists of 25 seats in the restaurant and 50 seats in the summer garden.
REQUIREMENTS AND OBLIGATIONS:
- Organizational skills, willingness to accept responsibility and discipline
- Ability to be part of a team
- Knowledge in the field of wines
- Ensuring the highest quality service, as well as professionalism
- Conducting customer service etiquette
- High manufacturing and personal hygiene at your workplace
- Experience in a fine dining restaurant will be considered an advantage
WE WILL PROVIDE YOU WITH:
• Employment contract
• Excellent working environment among young talents
• Competitive salary
• Opportunity for professional development
If our proposal is of interest to you, you meet the above requirements, and you want to develop in the world of fine dining restaurants, please send us your CV and a recent photo.
Only selected candidates will be called for an interview.

София

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм