Сервитьори

Няма описание

Grand Hotel Pomorie ***** Balneo, Spa & Wellness търси да назначи служители на целогодишна длъжност Сервитьор / Сервитьорка - свободна консумация. Предлагаме и сезонна заетост.
Задължения:
• Извършва следните видове сервиз: Блок Маса - свободна консумация напитки, Свободна Консумация - храни и напитки, Рум Сервиз и Мероприятия, според заетостта и нуждите на оперативната работа;
• Спазва стандартите за обслужване в Компанията;
• Гарантиране удовлетворение на клиентите, придържайки се стриктно към фирмените
стандарти и инструкции;
• Отговаря за правилната експлоатация на инвентара на работното място;
• Отговаря за правилната експлоатация на стоката на работното място и носи материална отговорност за предлаганите продукти;
• Поддържа високо ниво на хигиена, както като служител, така и относно работното си място;
• Спазва Правилника за вътрешния ред.
Изисквания:
• Усмихната, лъчезарна, енергична и любезна с клиентите личност;
• Организираност, комуникативност, гъвкавост и умение за работа в екип;
• Позитивно и клиенто-ориентирано поведение;
• Умения и устойчивост за работа в стресови ситуации;
• Висока мотивация за работа, отговорно отношение, желание за дългосрочна заетост, желание за развитие в сферата на хотелиерството и ресторантьорството;
• Опит и/или желание за работа на свободна консумация;
• Владеене на английски и/или други чужди езици на работно ниво е предимство;
• Предишен опит на тази или подобна позиция е предимство;
• По заповед на Министерство на здравеопазването Номер РД-01-890 от 03.11.2021 г. , за работа в областта на ресторантьорството и хотелиерството се изисква задължителен зелен сертификат.
Ние предлагаме:
• Целогодишна дългосрочна заетост и Сезонна заетост;
• Постоянен Трудов договор за целогодишна заетост; Срочен Трудов договор за сезонна заетост;
• Настаняване за служители от вътрешността на страната;
• Транспорт от Бургас до Поморие;
• 1 Хранене на смяна;
• Обучение и възможности за развитие;
• Работа на смени;
• Работа в реална, динамична и предизвикателна среда;
• Възможност за допълнителен труд и възнаграждение;
Ако се интересувате от нашето предложение, можете да кандидатствате за позицията
като изпратите актуална автобиография.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Поморие

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм