Сервитьор / ка

Няма описание

Ресторант ПАНОРАМА обявява свободна позиция за сервитьори в ресторант,
за Целогодишна заетост.
Mотивиращо и актуално заплащане
Осем часов работен ден
Пет дневна работна седмица
Заплащане на допълнителен труд
Пълен социален пакет
Ваучери за хранителни продукти
Възможност за развитие

За кандидати без опит, предлагаме предварителна подготовка и обучение на място.
Отговорности:
- спазване стандартите за обслужване във фирмата;
- гарантиране на 100% удовлетворяване изискванията на клиентите,
- придържайки се стриктно към фирмените стандарти и инструкции;
- отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта;
- поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- спазва Правилника за вътрешния трудов ред.
Изисквания към кандидатите:
- позитивна личност , с умение за работа както в екип, така и самостоятелно;
- търпение, тактичност и дипломатичност;
- мотивация за работа;
-лоялност към фирмата
- с приятни външен вид и обноски.
- добра лична хигиена
Ако обявата представлява интерес за Вас можете да кандидатствате за длъжността, като
изпратите автобиография и актуална снимка.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм