Сервитьор А ла карт

Ваканционен клуб Ривиера разполага с 510 луксозни стаи и апартаменти с 1042 легла в 5 хотела от различна категория и с различна концепция намиращи се в Златни пясъци:Хотел ИМПЕРИАЛ 5*Хотел РИВИЕРА БИЙЧ 5*Бутик ХОТЕЛ ОАЗИСХотел ЛОТОС 4*Хотел НИМФА 4*На персонала работещ в комплекса осигуряваме безплатен транспорт от гр.Варна, храна и настаняване ако са от вътрешността на страната.Предлагаме коректно отношение към служителите и държим на такова и от тях.

Ваканционен комплекс „Ривиера” набира квалифицирани кандидати за позицията
Сервитьори/ки за ресторанти на свободна консумация
Отговорности:
• Приветливо и любезно посрещане, обслужване и комуникация с гостите
• Прецизност в работата;
• Отговорно и лоялно отношения;
Компанията предлага:
• Трудов Договор с пълни осигуровки
• Безплатен транспорт до всички точки на града
• Безплатно хранене
• Безплатно настаняване
В случай, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV
и актуална снимка.
Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада по защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я
използва единствено за целите на подбора.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби