Секретар

За нуждите на фирмата търсим служител на позицията секретар-деловодител на пълен работен ден с временен трудов договор по заместване (две години) при описаните по-долу условия.
Задължения:
- Въвеждане необходимата информация в използваната от фирмата програма;
- Приемане на телефонните обаждания на клиентите и фактуриране.
- Изготвяне различни видове справки свързани с текущия работен процес, плащания на клиенти, документооборот и др.
- Подпомагане цялостната работата на фирмата.
Изисквания:
- Задължително завършено средно образование;
- Добри компютърни умения;
- Организираност и отговорно отношение към работата;
- Комуникативност и способност за работа в екип;
- Владеене английски език работно ниво;
Ние предлагаме:
- Да се присъедините към екипа на добре работеща фирма, стабилна и установена на пазара;
- Много добро възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие.
КАК ДА КАНДИДАТСТВАТЕ:
Моля, изпратете ни Вашата актуална автобиография и снимка, като посочите възможен срок за започване на работа и очаквано възнаграждение.
Моля, да посочите телефон и електронна поща за обратна връзка.
Моля, не изпращайте кандидатури, ако не отговаряте на изискванията.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. На всички останали благодарим за отделеното време!
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности