Счетоводител

Ние сме счетоводна компания в предоставянето на професионални услуги в областта на счетоводството и обработката на работни заплати на юридически лица.
Във връзка с непрекъснатото и динамично развитие, търсим мотивирани хора, които да станат част от нашия екип. Днес компанията търси за своя екип, експерт с доказан опит, който да се присъедини към нас на позицията – Счетоводител. Свободната позиция е подходяща за кандидати с опит и притежаващи познания, свързани с международни сделки.
Основни задължения:
-пълна счетоводна обработка на фирми .
-Изготвяне и подаване на декларации по ЗДДС;
-Притежава познания, свързани с международни сделки;
-Изготвя текущи и периодични справки за нуждите на клиентите;
Основни изисквания:
///// да познава добре счетоводното законодателство;
//// да има интерес към работата и желание да обогатява практическите си познания;
/// да има лична отговорност;
// усмихнат, предприемчив и позитивен човек;
Ние предлагаме:
- Възможност за развитие.
- Офис в централната част на София, в близост до метростанция Сердика.
- Добри условия на труд
- Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати.
Ако предложението представлява интерес и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни детайлнa автобиография и актуална снимка.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности