Счетоводител

Вашите основни задължения включват:
1. Прием на необходимите документи и подготовка на трудовите договори, измененията към тях и заповедите за прекратяването им;
2. Изготвяне и изпращане в НАП на уведомления съгласно наредба №5 /чл.62 ал.4 от КТ/ за новопостъпили, преназначени и освободени работници и служители;
3. Изготвяне на длъжностни характеристики;
Нашите основни изисквания са:
1. Висше икономическо образование;
2. Компютърна грамотност;
3. Опит на подобна длъжност ще се счита за предимство.
4. Отлични организационни и комуникативни умения;
5. Познаване на специализиран софтуер Microinvest ще се счита за предимство.
Ние Ви предлагаме:
1. Постоянна работа в динамична средa от понеделник до петък от 08:00 до 17:00ч.
2. Добро възнаграждение;
3. Отлични условия за работа.
Ако се идентифицирате с нашите изисквания, можете да кандидатствате за позицията, като изпратите актуална автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според ЗЗЛД.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

June 10th, 2022

София

Производство