СЧЕТОВОДИТЕЛ (ОПЕРАТИВЕН) ЗА СЧЕТОВОДНА КАНТОРА

Aгенция " Ерник " е лицензирано дружество за Подбор и наемане на персонал за Република България и Чужбина. Компанията е основана през 2005 гoдина и е базирана в гр.Бургас. Специализирани сме в Подбора на средноквалифициран и висококвалифициран персонал във всички сфери на индустрията. Услугите ни са насочени както към големия, така и към малкия и среден бизнес. На пазара на труда сме вече единадесет години, за да можем да помагаме на нашите клиенти при търсенето и намирането на най-добрите и подходящи служители. За всичките тези години успяхме да изградим езаимно доверие, което гарантира качество, професионализъм, спазени обещания. Към всеки клиент подхождаме индивидуално спрямо неговите нужди и изисквания, защото ние вярваме, че най важното нещо е Доволният клиент.

За Наш клиент,дружество,предлагащо пълно фирмено счетоводно обслужване на своите клиенти,търсим Оперативен Счетоводител.
Позицията е за пълно работно време и не е подходяща за студенти.
Вашите задължения:
-Текущо осчетоводяване на стопанските операции на клиенти на дружеството - покупки, продажби, банкови и касови движения, разчети с персонала, дълготрайни активи, други счетоводни начисления
- Регулярна проверка на коректността на въведените в счетоводния софтуер данни
- Съставяне на различни видове и типове справки за нуждите както на текущата оперативна работа, така и на клиентите на дружеството
- Месечно отчитане на ДДС, в т.ч. процедиране на проверки за възстановяване на данък
- Онлайн банкиране
- Работа с онлайн платформа на НАП
- Работа с електронен подпис
- Всякаква счетоводно-административна работа, възложена от прекия ръководител
- Ежедневна работа със счетоводен софтуер, MS Office пакет, Adobe Acrobat, интернет и други софтуерни приложения
Вашите професионални знания и умения:
- Образование в сферата на икономиката (счетоводното образование се счита за предимство)
- Счетоводен опит 3+ години
- Познаване на нормативната база, свързана със счетоводство: ЗСч, НСС, ЗДДС, ЗКПО и ЗДДФЛ
- Добро ниво на компютърна грамотност - MS Office пакет (Word и Excel), Adobe Acrobat (редакция, сливане, разделяне, подписване и други)
От Вас очакваме :
- Умения за работа с онлайн системи за банкиране на основните банки в България
- Умения за работа с електронен подпис (attached и detached форми на подписване на документи)
- Опит с отчети към НСИ
- Опит в подпомагането на процес по годишно приключване
- Опит в счетоводна кантора
- Препоръка от предходен Работодател - предимство;
Работодателят предлага:
- Професионално обучение и кариерно развитие;
- Мотивиращо възнаграждение : 1500 нето лева старт или заплата, отговаряща на опитът Ви до момента;
- Петдневна работна седмица без извънреден труд
- Уютен и приветлив офис
- Отлично техническо оборудване ;
- ТД,СО;
УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.
Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес:
гр. Бургас, ул. “Константин Фотинов“1,офис 1
Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.
Удостоверение за посредническа дейност в Р.България № 2632 от 08.10.2018 гoдина.
Телефон за информация:
056/842163
0885/795528

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности