Сътрудник в отдел Продажби

Сътрудник в отдел "Продажби"
Основни задължения за длъжността:
• Активно търсене и привличане на нови клиенти
• Осъществява дейностите свързани с представителност на компанията - отговаря на телефонни обаждания, входящи имейли и други канали за комуникация с потенциални клиенти
• Води презентации относно услугите, предлагани от компанията пред потенциални клиенти
• Подготвя оферти, референции и презентации
• Участва активно в изготвянето на кампании за привличане на нови клиенти и популяризиране на компанията
• Участва активно в изготвянето на маркетингови стратегии и подпомага дейността на мениджъра в отдел "Продажби"
• Подготвя фактури и стоката към клиентите
Основни изисквания към кандидатите:
• Отлична езикова култура и комуникационни умения
• Компютърна грамотност
• Енергичност, инициативност, лоялност, отговорност и желание за работа с клиенти
• Спазване на конфиденциалност
• Отлични презентационни умения
• Владеене на чужд език е предимство
• Ако сте активен ловец това се счита за предимство
• Подходящо образование и предишен опит
• Работа с Microsoft Office 365
Компанията предлага:
• Конкурентно заплащане над средното за региона формирано от заплата и процент от продажбите на компанията
• Бонуси
• Трудов договор и осигуровки
• Облекло
• Работа в млад екип и позитивна работна среда
• Възможност за допълнителни доходи в зависимост от индивидуалното представяне на служителите
• Допълнителен социален пакет
• Възможност за кариерно развитие
Ако проявявате интерес към позицията, кандидатствайте по тази обява като изпратите автобиография (с актуална снимка) и мотивационно писмо.
С всички одобрени по документи кандидати ще се свържем за провеждане на индивидуална среща – интервю.

June 10th, 2022

Бургас

Административни, Офис и Бизнес дейности