Сътрудник - технически секретар

Доказана фирма за управление на сгради "Триус-3" ЕООД, търси да назначи
сътрудник- технически секретар на постоянен трудов договор.
Отговорности:
- Приема тел.обаждания.
- Изготвя и поддържа документация, свързана с дейността на фирмата.
- Организира работата в офиса.
- В процеса на работа, комуникира с всички клиенти и контрагенти.
Подходящите кандидати следва:
- да има лично отношение към целите на фирмата, нейните клиенти, проекти и реализирането им.
- Желание и амбиция за развитие.
- да е комуникативна и приветлива личност- да умее да говори пред хора
- минимум завършено средно образование
- да умее да организира работния процес, според задачите по приоритет, да е креативен
- да притежава отлична компютърна грамотност - Word и Excel задължително.
- да умее да комуникира грамотно в писмена форма
- да умее да се справя в стресови ситуации
- да има представителен външен вид
- да говори Английски или Руски е предимство
Какво предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Обучение- въвеждане в работния процес
- Работно време от 09,00ч. до 17,30 часа
- Стартово възнаграждение + 80лв ваучери, растящо спрямо ангажиментите, отговорностите и изпълнението.
- Развитие в йерархията на фирмата.
Ако проявявате интерес към предложението ни и отговаряте на изискванията, кандидатствайте.
Ние ще се свържем с кандидатите, чийто кандидатури са одобрени.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности