СЪТРУДНИК обработка на техническа и продуктова документация

МАРИСАН И КОЛЕВ АД – гр. Русе е модерна българска компания, в която се гордеем с богат и дългогодишен опит в производството и предлагането на богата гама от системни решения и материали за строителството. За времето на своята дейност и развитие, компанията се е утвърдила не само като един от лидерите на пазара, но и като коректен и надежден доставчик, предлагащ на всички свои партньори и професионалисти в бранша интегрирани комплексни решения в редица области на строителството.

МАРИСАН И КОЛЕВ АД – гр. Русе е модерна българска компания, лидер в разработването и производството на иновативни продукти и интегрирани системни решения за строителството: системи за топлоизолация, сухи смеси, системи за хидроизолиране, бои, лакове, декоративни мазилки, ръчни инструменти, строителна химия. Във връзка с все по-успешно развитие на дейността си търсим млади, мотивирани и отговорни кандидати, които имат желание да заемат длъжността СЪТРУДНИК обработка на техническа и продуктова документация.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
- Изготвя техническа документация/техническо досие на продуктите (технически карти,
информационни листи за безопасност, декларации);
- Организира изпитвания при въвеждане на нови продукти;
- Прилага изискванията на ИСУ в съответствие с ISO 9001; ISO 45001 и ISO14001;
- Следи измененията на нормативните актове, отнасящи се до продуктите и ИСУ и
актуализира документите, свързани с измененията;
- Поддържа актуални техническите досиета на продуктите;
- Контактува с контролни и технически органи по въпроси, свързани с продуктите и ИСУ;
- Подрежда и съхранява документацията в отдела;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи, свързани с длъжността.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
• Висше техническо образование (в сферата на строителството ще се счита за предимство);
• Добра техническа подготовка;
• Умения за работа с номативни актове и техническа документация;
• Отлично владеене на английски език;
• Отлични компютърни умения и работа с офис пакет;
• Креативност, иновативно мислене, новаторски подход, инициативност;
• Отлични организационни и комуникативни умения;
• Отлични умения за работа в екип.
НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможности за работа и професионално развитие в престижна компания;
• Отлично, адекватно на пазара и позицията заплащане;
• Гарантирана дългосрочна заетост, както и стабилни доходи;
• Реална възможност за реализиране на Вашите умения и качествен потенциал;
• Привлекателни условия за работа в млад и динамичен екип
Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашите CV и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Личните данни на кандидатите ще бъдат обработвани от МАРИСАН И КОЛЕВ АД при строга конфиденциалност, единствено с цел подбор и набиране на персонал, и няма да бъдат предоставяни на други администратори на данни, освен ако това не е предвидено в закона. Кандидатите предоставят своите лични данни доброволно и ще имат право на достъп и коригиране на личните им данни в разумен срок след подаване на писмено искане.

June 10th, 2022

Русе

Административни, Офис и Бизнес дейности