Самолетен чистач (50 часа седмично) – станция летище София

Goldair Handling is a leading supplier of ground handling services in South East Europe. Goldair Handling is offering full range of passenger, ramp, aircraft, cargo and mail services. Goldair Handling also provides representation of airlines, flights supervision, crew administration, as well as VIP, executive aviation and airport’s lounge services.

Голдеър Хендлинг България е водещ доставчик на наземно обслужване в авиационния сектор в Югоизточна Европа. За станция – Летище София търсим динамични и мотивирани служители за позицията:

Изисквания и отговорности:

  • Валидна шофьорска книжка – категория B е предимство;

  • Чисто съдебно досие;

  • Ентусиазирани, позитивни и мотивирани личности;

  • Почистване на самолети, съгласно стандартите за това;

  • Възможност да се работи бързо и да се спазват крайни срокове.

Ние предлагаме:

  • Престижна работа на летище София;

  • Трудов договор за пълен работен ден и допълнителен трудов договор за 10 часа седмично за почистване на офис помещения.

  • Пълни осигуровки върху двата трудови договора;

  • Заплата по двата договора – чиста сума за получаване 1187 лева (брутна сума 1530 лева);

  • 20 реални дни платен годишен отпуск;

  • Работа на график съобразен с полетното разписание, включващ смени с различна продължителност (включително смени с нощен труд);

  • Пълно обучение;

  • Паркинг на летище София;

  • Опит в международна компания с високи професионални стандарти;

  • Приятелска атмосфера и отлични условия на работа;

  • Постоянна и дългосрочна работа.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни.

Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.

June 10th, 2022

София

Шофьори, Куриери