Салонен управител

Няма описание

Фирма Бивалвия СД ЕООД
Търси свойте кандидати за позицията при следните условия и задължения :
-Одобрява ежедневно заявките за доставка на продукти и напитки и контролира тяхното правилно съхранение.
- Приема и отчита оборота на ресторанта от сервитьорите след изтичане на работния им ден.
- Извършва инвентаризации на наличните продукти и напитки.
- Осигурява максимална удовлетвореност на гостите на ресторанта и отговаря за качеството на предлаганите храни и напитки.
- Познава отлично работата при обслужването на гости и в кухнята.
- Отговорен е за правилното обучение на служителите в ресторанта съгласно плана за обучение. Провежда въвеждащо обучение на новоназначените служители.
- Отговорен е за провеждането на редовни обучения на персонала по спазване на Стандартите на Компанията.
- Осигурява условия за постоянното развитие на професионалния и личностния потенциал на подчинените му служители в ресторанта, чрез непрекъснат пример от негова страна. Правилно провежда оперативки и събрания, спрямо изискванията на компанията.
- Познава в детайли процесите в обекта, за който отговаря. Предлага допълнителни, специфични за ресторанта му маркетингови и други промоции с цел увеличаване на продажбите.
- Отговорен е за правилното и обективно оценяване на персонала в ресторанта.
- Отговаря за създаването и спазването на работните графици. Отговорен е за контролируемите разходи. Минимизира всяка вероятност от загуби. Отговорен е за сигурността на обекта и всички материални активи в него, като лично е материално отговорен.
- Отговаря за безопасните условия на труд в ресторанта, работното облекло на служителите и личните предпазни средства на персонала. Съблюдава наличността и актуалността на здравните книжки и провежда инструктажите за безопасност.
- Спазва всички санитарно-хигиенни и HACCP процедури и актуалността на всички документи в ресторанта.
КОМПЕТЕНТНОСТ И УМЕНИЯ:
- Лидерство.
- Ориентация към клиента.
- Комуникативна личност.
- Умение за преценка.
- Креативност.
- Устойчивост.
ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:
- Образование: средно или висше;
- Професионален опит: трудов стаж в областта на ресторантьорството и/или мениджмънта;
- Умения за работа в екип;
- Високо ниво на лична организираност;
- Да работи успешно при натовареност от разнородни задачи;
- Умения в управлението на персонал;
- Компютърна грамотност – WORD, EXCEL, INTERNET компютърна мрежа;
- Умения за работа с офис техника;
- Организаторски умения, комуникативност, желание за работа и обучение;
КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Работа на трудов договор с дългосрочно трудово правоотношение;
- Атрактивно заплащане + бонус при постигнати цели;
- Напълно реални и законосъобразни условия на труд;
- Разбиране и подкрепа при изпълнение на ежедневните ангажименти.
Ако това предложение представлява интерес за Вас, изпратете автобиография и актуална снимка. Само с одобрените по документи кандидати ще се проведе интервю. Информация по телефон няма да се предоставя.
Всички документи ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Варна

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм