Шишеджам Аутомотив България ЕАД logo

Събирач стъкло

Няма описание

Шишеджам Аутомотив България ЕАД е специализиран Завод за производство на автомобилно стъкло и стъкла за бяла техника търси да назначи:
Oтговарящ на следните изисквания:

• Основно или средно образование
• Възможност за работа на смени
• Умения за работа в екип
• Умения за качествено изпълнение на поставените задачи
• Мотовиран, готов за промени
Задължения и отговорности
• Поставя върху машината или отнема от нея стъклата, в съответствие с инструкциите за работа с машините за подготовка на стъклото или инструкциите за употреба. Извършване на временни, устно дефинирани, свързани с производството дейности в съответствие с дефинирания начин.
• Извършва дейностите по рязане, шлифоване, оформяне на отвори и канали, емайлно щамповане и темпериране в съответствие с изготвените производствени програми, размерите и допустимите норми, определени в техническите чертежи.
• Почиства машината и мястото около нея и да следи за поддържане на чистотата.
• Запознат е със системата за безопасни и здравословни условия на труд и я спазва.Използва лични предпазни средства, нужни за осигуряването на безопасни и здравословни условия на труд (предвидени в Информационните листи за безопасност на използваните химически вещества), да ги пази, да изисква от началника си нови в случай на повреда или загуба.

June 10th, 2022

Търговище

Производство