Регистратор в Естетичен център

Няма описание

Естетичен център „Свети Пантелеймон” е нова структура към Медицински център “Свети Пантелеймон”. Предлага богата гама от естетични дерматологични процедури, осъществявани от висококвалифицирани лекари дерматолози и хирурзи. При нас ще откриете професионално обслужване с високо технологична апаратура и продукти от най-висок клас, индивидуален подход към всеки пациент, прецизност при извършване на процедурите, достъпни цени и удобна локация в центъра на София.
Във връзка с повишаване обема на работа, търсим да назначим позитивна, креативна и усмихната личност на позицията Регистратор, естетична медицина
Основни задължения:
• Посреща и регистрира пациентите на Естетичния център;
• Организира и приема плащания;
• Води активна кореспонденция с медицинския персонал и пациентите;
• Познава и информира пациентите за актуалните цени, предлаганите продукти, пакети с услуги и промоции в Естетичния център;
• Грижи се за правилното получаване, съхранение и изписване на козметичните продукти;
• Следи новостите в развитието в областта на естетичната медицина прилагани в естетичния център.
Изисквания към кандидата:
• Медицинската квалификация е предимство, но не е задължително условие;
• Задължителен опит на същата или релевантна позиция;
• Позитивно отношение към хората и усмихнат поглед към света;
• Умение за бързо усвояване на нова информация и стремеж към надграждане и развитие;
• Надеждна компютърна грамотност с владеене на „Microsoft Office“ и склонност към усвояване на нови програми;
• Задължително владеене на английски език, писмено и говоримо. Владеенето на втори чужд език, ще се счита за сериозно предимство;
• Отлични комуникативни способности и умения, с цел продажби;
• Енергичност в работата;
Предлагаме Ви:
• Работа с млади хора в позитивна работна среда;
• Ще се радвате на отношение, основано на взаимно уважение;
• Ще получите работна атмосфера, в която се насърчават креативността и инициативността с възможност за кариерно израстване, базирано изцяло на проявените лични и професионални качества.
• Възнаграждение, базирано на реално свършената работа с граници, които се определят само от Вашите качества – креативност, продуктивност и професионализъм.
• Работно време: от вторник до събота от 10:00ч. до 19:00ч.
В случай че позицията представлява интерес за Вас, изпратете своята актуална автобиография със снимка.
Ще се свържем с одобрените кандидати.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности