Рецепционист / Рецепционистка

Няма описание

Хотелски комплекс Aspen Resort търси да назначи рецепционист/рецепционистка.
Завършено средно образование, отговорна и комуникативна личност с желание за работа. Млад екип.
Английски език е задължителен.
Работа на смени.
Месторабота: Аспен Ризорт, Разлог/ България, в близост до голф игрището
Изисквания:
- Възможност за работа на смени
- Образование: средно или висше образование / висше образование и/или професионална квалификация в туризма ще се счита за предимство;
- Езикова квалификация: Владеене на английски език. Руски език е допълнително предимство.
- Друга квалификация: умения за работа с компютър и хотелски софтуер.
Основни задължения:
- Посреща и настанява гостите на хотела и им оказва необходимото съдействие.
- Регистрира новопристигналите гости на хотела.
- Следи за правилното водене на регистрите.
- Предава ключовете за стаите на гостите.
- Води сметките за нощувки и останалите предоставени допълнителни услуги.
- Води ежедневни справки.
- Приема заявки и информира клиентите относно вида и съдържанието на предоставяните от хотела услуги.
- Отчита получените от клиентите на хотела средства съгласно установените в хотела правила.
- Следи за спазване на графика за освобождаване на стаите и информира своевременно камериерите при необходимост от почистване и зареждане.
- Познава и прилага общите и фирмени стандарти за обслужване в хотел.
Ние предлагаме:
- осигурен служебен транспорт до хотелския комплекс;
- храна;
- осигурено униформено облекло;
- приятна работна атмосфера в динамична среда;
- настаняване
Моля, изпращайте автобиография със снимка. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Разлог

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм