Ръководител строителен обект

Няма описание

Характеристика на основните задължения:
- Организира, ръководи и контролира изпълнението на СМР
- Координира и контролира работата на външните изпълнители, ангажирани с дейностите по проектите
- Провежда инструктажи и следи за безопасността и хигиената на труда
- Следи изпълнението на заложените бюджети
- Следи за качеството и съответствието с инвестиционния проект на влаганите материали
- Приема извършената работа по количество и качество и отчита изпълнението на строителството
- Предлага или участва в намирането на решения съвместно с останалите членове на екипа на проблеми свързани с реализирането на проектите
- Изготвя справки и отчети за ръководството
Качества:
- Мотивация за динамична и отговорна работа
- Умения за работа с хора
- Фокус към детайлите
- Организираност, способност за спазване на срокове и планиране на работата
- Способност за бърза интеграция при работа в екип и поемане на самостоятелна отговорност
Изисквания:
- Образование – средно, с предимство строителен инженер или строителен техник
- Опитът на подобна позиция ще се счита за предимство
- Познаване на нормативната уредба в строителството
- Умения за разчитане на чертежи и строителна документация
- Добра компютърна грамотност
- Шофьорска книжка категория „В“
Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име.
- Динамична и активна среда от млади и образовани служители
- Конкурентно възнаграждение
- Постоянен трудов договор
- Отлични условия на труд

June 10th, 2022

Враца

Търговия и Продажби