Ръководител Проекти

С богат опит в областта на управлението и производството на проекти свързани с търговско обзавеждане, имахме за цел да обединим под един покрив екип от експерти, които да задоволяват очакванията на нашите клиент.М2 ПРОМ се развива в следните направления:Мебели: мениджмънт, проектиране и производство;СМР: строителство и реконструкции;

М2 ПРОМ е компания, чиято основна дейност е управление на мебелни проекти за Западна Европа. Във връзка с увеличения обем работа, търсим да назначим ръководител проекти, който да ръководи проекти към нашите подизпълнители в България.
Изисквания:
1. Висше техническо образование
2. Опит на подобна позиция
3. Владеене на английски и/или френски език.
4. Много добро познаване на съвременните производствени процеси в мебелното производство.
5. Отлична техническа и компютърна грамотност.
6. Владеене на AutoCad или друга CAD програма. Владеене на Exel.
7. Умение за вземане на ефективни решения.
8. Отлична способност за планиране и управление на времето, процесите и ресурсите.
9. Да е прецизен, да обръща внимание на детайлите, да е изобретателен и организиран.
10. Умения за работа в екип.
11. Шофьорска книжка.
Задължения:
1. Да кореспондира с клиентите по възложените му проекти.
2. Да остойностява и изработва оферти.
3. Да координира разработването на проектите.
4. Да координира и следи производството.
5. Да извършва качествен контрол.
6. Да организира логистиката и монтажите на проектите.
Условия на труд:
1. Постоянна заетост, трудов договор. Ще сключи трудов договор с М2 ПРОМ АД.
2. Пълен работен ден.

June 10th, 2022

София

Производство