Ръководител подразделение за охрана

Няма описание

Необходим трудов стаж: повече от 3 години на ръководна длъжност.
На пълно работно време
Отговорности:
Да ръководи подразделение за охрана, в съответствие с приложимото законодателство на Р. България;
• Да прилага стандартите за работа на Дружеството и да осъществява стриктен контрол върху изпълнението им;
• Да планира, организира и контролира работата на работниците/служителите в подразделението и да отстранява констатираните недостатъци;
• Да взаимодейства със структурните подразделенията на Дружеството и да следи за отчетността;
• Да контролира окомплектоването на подразделенията, да организира и провежда обучение на работниците/служителите в подразделението;
• Да организира материално-техническото обезпечаване на работниците/служителите в подразделението;
• Да взаимодейства с представители на контрагентите, държавните регулаторни и лицензиращи органи, държавните и общинските ведомства и други организации и институции.
Изисквания:
• Висше образование (мениджмънт, военно-командване, икономическо);
• Гъвкав ум, способност за работа с информация;
• Способност за анализиране, вземане на решения и готовност за поемане на отговорност за тях;
• Опит в управлението на екипи от 50 човека;
• Познаване на законодателството на Република България, свързано с дейността на Дружеството и предприятията като цяло, способността да го прилага и готовност да го развива;
• Документ за изкаран курс за охранители;
• Работа с компютър и оръжие;
• Да владее говорим руски език.
Условия:
• Петдневна работна седмица;
• Изплащане на заплата по банка;
• Трудов договор, в съответствие с КТ, социални и здравни осигуровки;
• Социален пакет (планиран платен годишен отпуск, болнични);
• Допълнителни парични плащания (плащания за определени празници, според резултатите от трудовата дейност през годината, и други видове поощрения).
Предимства:
Възможности за професионално развитие, материално стимулиране, работа в сплотен екип в една от най-авторитетните фирми в сферата на частната охранителна дейност в Р. България
Ключови умения:
1. Способност за постигане на резултати.
2. Способност за интегриране на хората.
3. Способност за систематизиране на работата.
4. Способност за анализ.
5. Способност за генериране и внедряване на идеи.
Работното място се намира в гр. Бургас
Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Бургас

Сигурност и Охрана