Ръководител отдел Хотелско Домакинство

Няма описание

The Emporium Plovdiv – MGallery- първият бутиков 5 звезден хотел в Пловдив от веригата Accor търси да назначи служител на позицията Ръководител отдел Хотелско Домакинство .
Нашата мисия е да осигурим запомнящи се моменти и да създадем трайни връзки с нашите гости. Културата ни се основава на гордост, защото се гордеем със своята история и сме отдадени на всичко, което правим!
ВАШИТЕ ОТГОВОРНОСТИ:
• Организира и контролира дейността на целия оперативен персонал на Хотелско Домакинство;
• Планира и разпределя районите за почистване, за които отговарят супервайзерите и контролира качеството на работата им;
• Планира необходимите за работата на отдела материали, консумативи и почистващи препарати;
• Работи в тясно сътрудничество с отдели Рецепция и Техническа поддръжка;
• Участва в набирането и подбора на персонала за отдела;
• Организира обучението на персонала от Хотелско домакинство;
• Организира и контролира работното време на персонала;
• Изготвя бюджети, отчети, справки и анализи за дейността на отдела;
• Участва в извършването на инвентаризации;
НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
• Фокус върху доброто обслужване.
• Високо мотивирана личност, отговорна с положителна нагласа, с желание за работа и професионална реализация;
• Отлични комуникативни и организационни умения.
• Умения за работа в екип.
• Владеене на Английски език се счита за предимство
• Минимум няколко години опит в управлението на Хотелско Домакинство, за предпочитане в 4 и 5 звездни хотели;
• Предишен опит с хотелски софтуер "Opera PMS" се счита за предимство
КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ:
• Възможност за кариерно развитие в най-големия хотелски бранд в Европа.
• Обучение по международни стандарти
• Фирмено облекло
• Изхранване по време на работа
• Програма за служители с намаления в цялата верига на ACCOR
Ако нашето предложение Ви харесва и се идентифицирате, като кандидат, подходящ за тази позиция, моля, изпратете актуална автобиография и снимка.
Всички документи ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност, съгласно изискванията на ЗЗЛД.
Одобрените кандидати ще бъдат поканени на среща и интервю.

June 10th, 2022

Пловдив

Ресторанти, Заведения, Хотели, Туризъм