РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП РЕШЕНИЯ ЗА ЕТИКЕТИРАНЕ

Баркод Системи България ООД е българо-великобританска фирма, част от най-голямата група фирми в централна и източна Европа, работещи в областта на баркод технологиите и мобилните бизнес информационни решения - IBCS Group, и бизнес партньор за България на световните лидерите в тази област - Motorola Inc., Etnerprise Mobility Division, USA (ex. Symbol Technologies) и Zebra Technologies Inc, USA. Ние сме един от лидерите на пазара в България на баркод оборудване - баркод скенери, индустриални ръчни мобилни компютри, етикетни баркод принтери и др., както и на мобилни бизнес информационни системи. Предлаганите от нас продукти и решения намират приложения в търговски обекти, складове и дистрибуционни центрове, производствени предприятия, фирми в областта на транспорта и логиситиката, разносната търговия и мърчандайзинга и много други.

Баркод Системи България ООД е българо-великобританска фирма, част от най-голямата група фирми в централна и източна Европа, работещи в областта на баркод технологиите и мобилните бизнес информационни решения - IBCS Group, и бизнес партньор за България на световните лидерите в тази област - Zebra Technologies, Extreme Networks, Honeywell, Datalogic, Elo Touch и други.
През последните над 20 години ние сме един от лидерите на пазара в България на баркод оборудване - баркод скенери, индустриални ръчни мобилни компютри, етикетни баркод принтери и др., както и на мобилни бизнес информационни системи. Предлаганите от нас продукти и решения намират приложения в търговски обекти, складове и дистрибуционни центрове, производствени предприятия, фирми в областта на транспорта и логистиката, разносната търговия и мърчандайзинга, и много други.
За офиса ни във Варна търсим РЪКОВОДИТЕЛ ЕКИП РЕШЕНИЯ ЗА ЕТИКЕТИРАНЕ.
Вашите отговорности ще са свързани с:
- управление на малък екип от търговци с фокус в предлагане и продажба на решения за етикетиране – етикетни и картови принтери, етикетни апликатори, консумативи, софтуер и услуги;
- познаване и развиване портфолиото на компанията в областта на решенията за етикетиране;
- анализ на пазара и идентифициране на възможности за нови продукти и решения;
- поддържане на комуникация с международни партньори и доставчици на компанията;
- обучение на търговския екип за предлаганите продукти и решения, тяхното позициониране, предимства и ползи;
- подпомагане на маркетинговите активности на компанията;
- участие в подготвянето на документация при тръжни процедури;
- постигане на поставените от компанията цели.
Задължителните изисквания, на които трябва да отговарят кандидатите, са:
- завършено висше образование в сферата на икономическите или техническите науки;
- опит на подобна позиция със сходни продукти и технологии;
- отлични комуникационни и презентационни умения;
- свободно владеене на английски език - писмено и говоримо;
- компютърна грамотност - MS Office;
- шофьорска книжка;
- мотивация за развитие и усвояване на нови знания;
- опит в управлението на екипи.
Ние Ви предлагаме:
- работа в сплотен екип;
- участие в разнообразни и иновативни проекти;
- възможност за професионална изява и развитие на нови умения;
- постоянен трудов договор;
- атрактивно възнаграждение и мотивираща бонусна схема;
- социални придобивки - допълнително здравно осигуряване;
- регулярни тиймбилдинг събития;
- безплатно кафе, закуски, напитки в офиса;
- възможност за успешна и дългосрочна кариера в IT бранша.
За да кандидатствате, изпратете ни вашето CV и мотивационно писмо. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

June 10th, 2022

Варна

Търговия и Продажби