Работник/чка за тест на печатни платки

С над 40 г. опит, Щайнер Електроник е един от най-големите производители на електроника в Европа. Компанията е фокусирана в осигуряване на по-добро и по-бързо производство на високо качествени монтирани печатни платки с добро съотношение цена/качество.Предлагани услуги: - Дизайн и разработка на гола печатна платка - Автоматичен повърхностен монтаж и Ръчен монтаж - Кабелна конфекция - Монтаж, тестване и сглобяване на цялостно изделие - Контрол - Автоматичен оптичен контрол (AOI) и тестване - функционални и вътрешносхемно - Осигуряване на качеството - ISO9001 и ISO14001 - Селективно лакиране - Антистатично производство (ESD)

Щайнер Електроник ЕООД , е компания с близо 50-годишна история. Тя е най-големия производител на монтирани и немонтирани печатни платки в югоизточна Европа, с дългогодишни клиенти от Австрия, Германия, Швейцария.
Мотото на Щайнер Електроник ЕООД е "Успехът идва с успеха на нашите клиенти".
В тази връзка и с цел максимално бързото и качествено обслужване на нашите партньори и предстоящо внедряване на нова линия за автоматичен монтаж фирмата търси да назначи мотивиран и квалифициран специалист за позицията „ Работник/чка за тест на печатни платки”
ВАШИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Тест на елементи и компоненти върху печатна платка
НАШИ ИЗИСКВАНИЯ:
- средно образование, с предимство Техникум по електротехника ;
- компютърна грамотност;
- внимание към детайлите;
- прецизност и точност;
ЩАЙНЕР ЕЛЕКТРОНИК ЕООД ПРЕДЛАГА:
- Редовно и сигурно заплащане;
- Регламентирано работно време - двусменен/ трисменен режим на работа;
- Реален трудов договор и осигуровки върху цялата заплата;
- Премии за нови идеи;
- Ваучери за храна;
- Осигурен транспорт
- Добри условия на работа
НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ :
- Подробна автобиография;
- Актуална снимка;
- Копие на документ за завършено образование;
Ако нашето предложение провокира интереса Ви, очакваме Вашите кандидатури.
Ще се свържем само с одобрените кандидати, които ще бъдат поканени на интервю.
Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

Русе

Ремонтни и Монтажни дейности