РАБОТНИК В СКЛАД

Няма описание

София

КРЕ ООД /Фармапласт България/, търси да назначи Работник в склад.
Основни задължения:
-Товарене, разтоварване и подреждане на стока в автомобилите и складовете;
-Ръчно палетизиране и депалетизиране на готова продукция;
-Превоз на продукти и материали към и от склада;
-Следене и отговаряне за техническата изправност на зачислената техника;
-Водене стриктно на документация, свързана с отчетност.
Основни изисквания:
-Средно или основно образование;
-Предходен подобен опит ще бъде предимство;
-Опит за работа с мотокар/електрокар/ричтрак - минимум 1 година.
-Свидетелство за правоспособност за управление на мотокар/електрокар/ричтрак.
-Свидетелство за управление на МПС, категория „В“.
-Желание и мотивация за работа;
-Умения за работа в екип;
-Умения за работа под напрежение, прецизност, отговорност, бързина.
Компанията предлага:
-Трудов договор и постоянна работа;
-Осигуровки на реалната заплата;
-Добро възнаграждение;
-Работа в модерна база и приятелска обстановка.
Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.
Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат обработвани съгласно изискванията на ЗЗЛД.

June 10th, 2022

София

Административни, Офис и Бизнес дейности