Работник в производство

Фирма Вема-ен ЕООД е основен вносител на богата гама немски продукти за монтаж, обработка и поддръжка на подови настилки (лепила, лакове и масла, байцове, препарати за поддръжка и т.н). Специализирани сме в продажбата на висококачествени естествени паркети (масивни и многослойни).
Поради разрастване обема на работа търсим - „Работници/Работнички - завършване на дървени елементи. Работата не е тежка, подходяща както за мъже така и за жени.
Месторабота: Склад/Цех на фирмата
Изисквания към кандидата:
- средно образование
- опит в производствената сфера и работа с машини
- техническа грамотност
- умение за работа в колектив
- добри комуникативни и организационни умения
Задължения и отговорности:
- завършено средно образование;
- сръчност и бързина;
- добра концентрация и добро зрение;
- спазване на трудова дисциплина, технологични и технически правила по време на работа.
- поддържане на чиста и подредена работна среда
Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма с дългогодишен опит
- фирмено обучение
- мотивиращо възнаграждение
- коректно отношение
Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография и снимка.
Само одобрените кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи ще бъдат разглеждани според ЗЗЛД и няма да бъдат предоставяни на трети лица по никакъв повод.

June 10th, 2022

София

Производство